PRIVATUMO IR SLAPUKŲ POLITIKA

Jūsų asmeninių duomenų saugumas – mūsų prioritetas. Čia pateikiama detali informacija apie www.magiskaspastas.lt lankytojų duomenų rinkimą, naudojimą ir saugojimą.

www.magiskaspastas.lt gerbia Jūsų privatumą, todėl renkami tik tie duomenys, kurie skirti kokybiškam aptarnavimui ir paslaugų teikimui.

Užtikriname, kad visi Jūsų duomenys tvarkomi ir saugomi pagal Lietuvos Respublikos asmens duomenų apsaugos įstatyme numatytus reikalavimus bei kitus Lietuvos Respublikoje asmens duomenų apsaugą reglamentuojančius teisės aktus, taikant reikiamas organizacines ir technines priemones skirtas apsaugoti Jūsų duomenis nuo atsitiktinio ar neteisėto atskleidimo, sunaikinimo, pakeitimo, taip pat nuo neteisėto tvarkymo veiksmų.

KOKIUS DUOMENIS RENKAME?

Naudojantis www.magiskaspastas.lt  el. parduotuve, Jūsų asmens duomenis renkame, tik asmeniniu sutikimo atveju arba kai patys juos mums pateikiate:

 • automatiniu būdu sukuriamą bei registruojamą techninę informaciją, kuri surenkama kiekvieną kartą, kai Jūs naudojate www.magiskaspastas.lt Mūsų serveriai įrašo informaciją (“log data”), įskaitant informaciją, kurią Jūsų naršyklė automatiškai siunčia kiekvieną kartą, kai lankotės www.magiskaspastas.lt Šie duomenys apima IP adresą, aplankyto puslapio adresą, ankstesnio puslapio adresą, datą ir laiką, naršyklės tipą ir versiją. Šie duomenys lankytojų identifikavimo tikslu nenaudojami, tokie duomenys niekam neperduodami ir yra saugomi tik su elektroninės parduotuvės problemų diagnostikos, statistikos ir apsaugos nuo neteisėto, kenksmingo paslaugų naudojimo tikslais.
 • Kitus duomenis, kurie surinkti naudojant slapukus. Slapukų surinkta informacija leidžia mums užtikrinti Jums galimybę naršyti patogiau, tobulinti svetainę ir klientų aptarnavimą. Jūs galite pasirinkti, ar norite priimti slapukus. Jeigu nesutinkate, galite ištrinti visus jūsų kompiuteryje jau esančius slapukus, o daugumą naršyklių nustatyti taip, kad slapukai nebūtų įrašomi jūsų įrenginyje. 
 • Duomenis, kuriuos pateikiate tiesiogiai apsipirkdami www.magiskaspastas.lt Tai apima Jūsų vardą, pavardę, elektroninio pašto adresą, pristatymo adresą, telefono numerį ir viaą su pirkimu susijusią informaciją (vaiko (vaikų) vardas, amžius, pirkimo data, prekės pavadinimas, prekės kaina, kiekis, pristatymo būdas, adresas, siuntą atsiimančio asmens kontaktiniai duomenys, žyma apie užsakymo vykdymo eigą, IP adresas, nuolaidos kodas, mokėjimo informacija).
 • Kai sutinkate, gauti pranešimus tiesioginės rinkodaros tikslais. Tai apima Jūsų elektroninio pašto adresą. Jūsų sutikimas galioja duomenų saugojimo laikotarpiu iki atšauksite savo sutikimą informuodami mus elektroniniu pašto adresu labas@magiskaspastas.lt
 • Jums asmeniškai kreipiantis elektroninio pašto adresu: labas@magiskaspastas.lt. Tokiu atveju mes renkame jūsų kontaktinius duomenis, įskaitant vardą, pavardę, elektroninio pašto adresą, telefoną, susirašinėjimų istoriją ir kitus pateiktus asmens kontaktinius duomenis.
 • Dalyvaujant www.magiskaspastas.lt rengiamuose konkursuose ir žaidimuose Jums asmeniškai pateikus sutikimą dalyvauti. Tokiu atveju mes renkame Jūsų asmeninius duomenis, įskaitant vardą, pavardę, elektroninio pašto adresą, telefoną, susirašinėjimų istoriją, vaizdinę medžiagą (nuotraukas, video ir kt.) ir kitus pateiktus asmens kontaktinius duomenis.

KAM NAUDOJAME SURINKTUS DUOMENIS?

 • Užtikriname, kad Jūsų asmeninius duomenis, naudojame sąžiningai, teisėtu tikslu ir tik tokia apimtini bei tokį laikotarpį, koks būtinas aiškiai apibrėžtiems ir teisėtiems tikslams pasiekti, atsižvelgiant į duomenų subjekto privatumo apsaugą.
 • Jūsų asmeniniai duomenys, tokie kaip vardas, pavardė, el. pašto adresas, pristatymo adresas naudojami apdoroti Jūsų užsakymus. Be atskiro sutikimo, šie duomenys nebus naudojami jokiems kitiems tikslams.
 • Jei davėte sutikimą gauti elektroniniu pašto adresu reklaminius pranešimus, šiuos Jūsų duomenis panaudosime išskirtinių pasiūlymų siuntimui bei atsakyti į Jūsų klausimus ar komentarus. Norint atsisakyti gauti reklaminius pranešimus prašome susisiekti elektroninio pašto adresu labas@magiskaspastas.lt
 • www.magiskaspastas.lt  naudoja slapukus, kad galėtų suteikti tinkamą funkcionalumą. Dalis slapukų yra būtini, kad www.magiskaspastas.lt jūsų naršyklėje ar įrenginyje veiktų tiksliai, likę slapukai, kuriuos bet kada galite išjungti, skirti kaupti ir analizuoti www.magiskaspastas.lt  lankomumo statistiką. Jūs sprendžiate, ar leisti www.magiskaspastas.lt  naudoti slapukus, ar ne, išskyrus tuos, kurie būtini. Jei www.magiskaspastas.lt  svetainėje apačioje rodomame pranešime, pasirinkote „Sutikti su visais“ arba naršote www.magiskaspastas.lt  toliau neatsisakę slapukų leidžiate mums spręsti, kad sutinkate su slapukų įrašymu.
 • Jūsų asmeninius duomenis, įskaitant vardą, pavardę, vaizdinę medžiagą (nuotraukas, video ir kt.) ir kitus pateiktus asmens kontaktinius duomenis, www.magiskaspastas.lt  gali panaudoti organizuojant konkursus ar žaidimus. Norint atsisakyti dalyvauti konkursuose ar žaidimuose prašome susisiekti elektroninio pašto adresu labas@magiskaspastas.lt
 • Siekdami tinkamai vykdyti mums teisės aktuose nustatytas prievoles, tvarkome Jūsų duomenis susijusius su apskaita, duomenų teikimu valstybinėms institucijoms, kai to reikalauja teisės aktai.

SU KUO IR KODĖL DALINAMĖS SURINKTAIS DUOMENIS?

Jūsų asmeniniai duomenys yra saugūs. Tačiau, kad www.magiskaspastas.lt veiktų tiksliai, privalome Jūsų duomenimis pasidalinti su duomenų tvarkytojais. T.y. bankai ir vežėjai, su kuriais bendradarbiaujame. Juos pasiekia informacija apie užsakytą prekę, sumą kurią reikia apmokėti, kai apsiperkate www.magiskaspastas.lt  naudodamiesi savo el. bankininkyste, ar mokėjimo kortele, Jūsų vardą, pavardę ir pristatymo adresą.

Mes taip pat galime teikti Jūsų duomenis:

 • Atsakydami į teismo arba valstybės institucijų prašymus, tik ta apimtimi, kiek tai būtina siekiant tinkamai vykdyti galiojančius teisės aktus arba teismo nutartį / sprendimą.
 • Rengdami konkursus ar žaidimus mes galime teikti Jūsų duomenis www.magiskaspastas.lt oficialioje svetainėje ir soc. tinkluose (Facebook, Instagram ir kt.), tačiau tik ta apimtimi, kad būtų apsaugoti Jūsų asmeniniai kontaktiniai duomenys.
 • Kitiems tretiesiems asmenims Jūsų atskiru sutikimu, kuris gali būti gautas dėl konkretaus atvejo.

KIEK LAIKO SAUGOJAME SURINKTUS DUOMENIS?

Mes saugome Jūsų asmens duomenų informaciją tik tiek, kiek reikia tikslų įgyvendinimu, bet ne trumpiau nei tą mus įpareigoja daryti mūsų veiklą reglamentuojantys teisės aktai.

 • Jūsų asmens duomenys, susiję su elektronine prekyba tvarkomi ir saugomi 1 metus nuo paskutinio Jūsų apsilankymo www.magiskaspastas.lt  arba paskutinio pirkimo dienos. Pirktų prekių sąskaita faktūra ir joje nurodyti Pirkėjo asmeniniai duomenys saugomi 10 metų.
 • Tiesioginei rinkodarai skirti asmens duomenys, Jums sutikus, yra tvarkomi ir saugomi iki Jūsų sutikimo atšaukimo dienos.
 • Klientų konsultavimo ir komunikacijos su jais elektroniniu būdu surinkti duomenys tvarkomi ir saugomi 1 metus.
 • Jūsų asmeniniai duomenys ir vaizdinė medžiaga (nuotraukos, video ir kt.) skirta organizuojamiems konkursams ar žaidimams yra tvarkomi ir saugomi 10 kalendorinių dienų nuo konkurso ar žaidimo pabaigos.

Suėjus aukščiau nurodytiems terminams, asmens duomenys sunaikinami automatiškai arba www.magiskaspastas.lt įgalioto darbuotojo.

JŪSŲ TEISĖS

 • Jūs turite teisę sužinoti, kokius Jūsų asmeninius duomenis esame sukaupę.
 • Jūs turite teisę sužinoti, kokiems duomenų gavėjams Jūsų asmens duomenys tiekiami ir buvo pateikti per paskutinius 1 metus.
 • Jūs turite teisę paprašyti ištaisyti neteisingus, neišsamius ar netikslius duomenis.
 • Jūs turite teisę paprašyti nustoti apdoroti sukauptus Jūsų asmeninius duomenis.

Jei norite gauti informaciją apie surinktą informacija apie Jūsų asmens duomenis ar kreiptis dėl neteisingų, neišsamių ar netikslių duomenų tvarkymo siųskite mums užklausą elektroninio pašto adresu labas@magiskaspastas.lt

Mes galime paprašyti patvirtinti asmens tapatybę patvirtinančio dokumento, leidžiančio tinkamai identifikuoti Jus. Jums patvirtinus tapatybę, informacija apie jūsų tvarkomus duomenis per 30 kalendorinių dienų nuo prašymo raštu pateikimo dienos.

Savo teisėmis galite pasinaudoti tiesiogiai kreipdamiesi elektroninio pašto adresu labas@magiskaspastas.lt

NEPILNAMEČIŲ ASMENŲ DUOMENŲ APSAUGA

Jei esate jaunesni nei 16 m. amžiaus, nerekomenduojame pateikti savo asmens duomenų magiskaspastas.lt be tėvų ar globėjų sutikimo.

Pirkėjas susipažinęs su www.magiskaspastas.lt privatumo ir slapukų politika sutinka ir patvirtina, kad turi teisę pasidalinti nepilnamečio vaiko (vaikų) asmens duomenimis (vaiko vardu ir amžiumi).

Jei esate tėvai/globėjai ir sužinojote, kad Jūsų nepilnametis vaikas, jaunesnis nei 16 m., naudojasi www.magiskaspastas.lt  paslaugomis, o Jūs nenorite to, susisiekite elektroninio pašto adresu labas@magiskaspastas.lt ir mes pašalinsime visus susijusius duomenis kaip galima greičiau.

INTELEKTINĖ NUOSAVYBĖ

www.magiskaspastas.lt internetinė svetainė, jos turinys, taip pat turinio parinkimas ir išdėstymas, www.magiskaspastas.lt  ženklai, logotipai, nuotraukos yra saugomi nuosavybės įstatymų. Bet koks neteisėtas bet kokio turinio naudojimas gali pažeisti intelektinės nuosavybės įstatymus.

KUR KREIPTIS DĖL TEISIŲ PAŽEIDIMO?

Jei manote, kad Jūsų teisės dėl asmens duomenų tvarkymo ir saugojimo buvo pažeistos, susisiekite su mumis el. pašto adresu labas@magiskaspastas.lt ir mes pasistengsime kuo greičiau išspręsti kilusias problemas.

KAIP KEIČIAMA PRIVATUMO POLITIKA?

Privatumo politikos nuostatos peržiūrimos ir atnaujinamos pasikeitus teisės aktams, kurie reglamentuoja asmens duomenų tvarkymą, informacinių ir komunikacinių technologijų naudojimą.