Pristatymas

Magiškas paštas pristatys magiškus produktus į bet kurią pasaulio šalį!

1. Pristatymo būdai ir įkainiai Lietuvoje

Galite rinktis pristatymą į LP Express ir Venipak paštomatus arba registruotu paštu.

Visiems užsakymams taikomi mokesčiai: 2,90 € mokestis į paštomatus ir 5,90 € registruotu paštu Lietuvoje. Nemokamas pristatymas nuo 35  .

Jeigu nei vienas pristatymo būdas Jums nėra tinkamas, prašome susisiekti su mumis el. paštu: labas@magiskaspastas.lt

2. Pristatymo būdai ir įkainiai į kitas šalis

Prekes į užsienį pristatome registruotu paštu su sekimo galimybe.

Visiems užsakymams taikomas 7,90 € mokestis.

Į kai kurias šalis siuntos keliauja ilgiau nei įprastai. Tarp tokių šalių – Didžioji Britanija, Airija, JAV, Kanada, Australija. Siuntų terminai priklauso nuo pašto paslaugų, todėl neatsakome, jeigu siunta nebus pristatyta iki pageidaujamo laikotarpio.

3. Pristatymo terminai

Jeigu pasirinkote pristatymą Paštomatu, siunta po išsiuntimo bus pristatyta per 2-3 d.d.

Jeigu pasirinkote pristatymą Registruotu paštu Lietuvoje, siunta po išsiuntimo bus pristatyta per 5-7 d.d.

Jeigu pasirinkote pristatymą Registruotu paštu užsienyje, siunta po išsiuntimo bus pristatyta per 7-21 d.d.

Jeigu užsakyme yra bent vienas išankstinės prekybos produktas, tuomet visas užsakymas bus pristatytas pagal išankstinės prekybos produktų terminus.

4. Skaitmeninių produktų (pdf) pristatymas

Įsigytus skaitmeninius produktus (pdf) pristatome iškart po apmokėjimo. Automatiškai yra išsiunčiamas el. laiškas su visais įsigytais skaitmeniniais produktais (pdf), kuriuos galite atsisiųsti tiesiai iš gauto el. laiško.

5. Neteisingai nurodyta informacija arba negalėjimas atsiimti siuntos

Prašome atidžiai užpildyti vaikų, savo ir kontaktinę informaciją bei nurodyti teisingą adresą ir pašto kodą. Už netiksliai nurodytą informaciją neatsakome. Jeigu pastebėjote, kad suklydote pildant užsakymą, kuo skubiau, bet ne vėliau nei per 4 val. po užsakymo pateikimo, susisiekite su mumis el. paštu: labas@magiskaspastas.lt ir mes atliksime užsakymo korekcijas. Už nepristatytas siuntas dėl pateikto netikslaus adreso ar telefono numerio neatsakome. Jeigu dėl pirkėjo kaltės siunta yra neatsiimama ir grąžinama mums, pirkėjas turi sumokėti mokestį už pakartotinį siuntimą (taikomi aukščiau įvardinti pristatymo įkainiai), net jei pirmą kartą užsakant pristatymas buvo nemokamas. Pirkėjui nesutinkant su šiomis sąlygomis, sulaukus užsakymo grąžinimo mums, už užsakymą sumokėti pinigai yra negražinami.

Grąžinimas

Prekių grąžinimas

Nepatikusios ir nenaudotos prekės gali būti keičiamos ar grąžinamos per 14 dienų nuo prekių pristatymo momento. Norėdami grąžinti prekes, prašome susisiekti su mumis el. paštu labas@magiskaspastas.lt

Gavę grąžinimas prekes, grąžinsime Jums už nepatikusias prekes sumokėtą sumą. Prekių grąžinimo išlaidas apmoka Pirkėjas. Grąžinamos prekės turi būti nepažeistos, originalioje pakuotėje.

Jeigu prekė yra personalizuota (pvz. įrašytas vaiko vardas), prekės grąžinti galimybės nėra, nes tai personalizuota, vienkartinio naudojimo prekė. 

Skaitmeniniai produktai (pdf) yra skaitmeninis turinys, todėl grąžinti ir atgauti už juos sumokėtų pinigų nėra galimybės.